Menu
Your Cart

Apie Tiande


TIANDE– jauna, energinga ir labai perspektyvi tinklinio marketingo kompanija, įkurta 2006 metais Barnaule, Altajuje.

Kompanija bendradarbiauja su pirmaujančiomis mokslinėmis laboratorijomis ir kosmetologais- ekspertais Rusijoje, Kinijoje, kokybės ir sertifikavimo centrais, pripažintais gydomosios kosmetologijos srityje. Iki šios dienos Kinijos gydytojų gydymo nuo bet kokios ligos metodai ir sugrįžimas į jaunystę bei grožį vis dar išlieka paslaptimi. Šiuolaikinio mokslo pasiekimai tik patvirtina ir paaiškina būdus, kuriais Kinija jau naudojosi prieš 5000 metų. Šiandien Kinija- šalis, su dideliais laimėjimais daugelyje sričių, žengianti nepaprastai greitai į priekį ir tuo pačiu nori pirmauti grožio ir mados srityje. Kosmetikos rinka Kinijoje- viena iš sparčiausiai augančių pasaulyje. Kinijos gamintojai naudojasi savo tradicijomis, sumaniai panaudoja gamtos išteklius ir šiuolaikines technologijas.

TianDe partneriai- gamintojai Kinijoje, pripažinti pasaulio verslo bendruomenės,kurie turi tarptautinius kokybės sertifikatus ISO ir naudoja savo technologijose slaptus senųjų meistrų receptus. Produktų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos- augalai, auginami natūraliomis sąlygomis Kinijoje ir Tibete, ir specialiai apmokyti žmonės tam tikru metu renka pagal mėnulio kalendorių. Vanduo, naudojamas kosmetikos priemonių gamyboje, imamas iš gydomųjų šaltinių, jūros gelmių ir valant membranų technologijų pagalba, prisotinamas reikalingais mikroelementais.

PRODUKCIJOS IŠSKIRTINUMAS

KOSMETIKA

Kompanija TianDe, apjungusi kosmetologiją ir farmakologiją, žymiai padidino savo gaminių efektyvumą. TianDe kosmetikos priemonės – tai biologiškai aktyvūs priedai mūsų odai, jų poveikis prilyginamas terapijų poveikiui. Aktyvių komponentų koncentracija gaminiuose siekia 15-20%, t.y. prilygsta profesionalios kosmetikos gaminiams. Produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus (ISO 9001-2002). Išsami daugiametė kokybės kontrolės sistema gamyboje užtikrina aukštos kokybės produkto savybes.

NATŪRALUMAS

Besirūpindami Jūsų grožiu ir sveiktos išsaugojimu, pirmenybę teikiame natūraliai vertingiems komponentams – gyvatės taukams ir odai, avies placentai, kregždutės lizdo ekstraktui, raudoniesiems ikrams, šilko proteinams, ženšeniui, linčži (ganodermai), žolei šou-wu, tajų gėlei, imbierui, lotosui, perlams, auksui, sidabrui, siliciui, daržovėms, jūros ekstraktams, kuriems taikomas griežtas atrankos ir bandymų vykdymas.

RECEPTŪRŲ UNIKALUMAS

Pagal Senųjų Rytų liaudies išmintį ir žinias sukurtas kiekvienas kosmetikos gaminys. Produktų formulės sukurtos pagal kinų, Tibeto, Altajaus medicinos receptus. Jų efektyvumas patikrintas laiko. Mes apjungėme rytų medicinos receptus su naujasiomis technologijomis, kad kuo ilgiau išliktų natūralių ingredientų efektyvumas ir kokybė. Receptūros sukurtos pagal sinergijos principą, kai du efektyvūs ingredientai veikdami kartu būtų daug efektyvesni. Veikliosios medžiagos lengvai prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, tiesiai aprūpina ląsteles maistinėmis medžiagomis, atkuria natūralią odos pusiausvyrą, didina apsaugines odos funkcijas.

PRODUKTŲ ĮVAIROVĖ

Kosmetikos kompanija TianDe – tai tarptautinis prekės ženklas, po kuriuo šiandien glaudžiasi daugiau nei 700 produktų pavadinimų! Kompanija pristato išskirtinę kolekciją gydomųjų ir profilaktinių kosmetikos priemonių sveikatai bei grožiui: kosmetika veido, plaukų ir kūno priežiūrai, kvepalai, dekoratyvinė kosmetika, higienos priemonės moterims, serija vyrams bei papildai. Nuolatinės akcijos, nuolaidos ir prieinamos kainos. Produktus patogu ir ekonomiška naudoti.

NUO PAPRASTO IKI SUDĖTINGO

Gaminių linijos parenkamos taip, kad kuo ilgiau prailginti Jūsų jaunystę ir kuo labiau atskleisti natūralų grožį. Kiekviena moteris kompanijos TianDe plačiame asortimente ras sau ne tik tinkamiausią gaminį, bet ir visą produktų liniją, jai idealiai tinkančią pagal amžių ir poveikį.

KOMPLEKSINIS POŽIŪRIS Į GROŽĮ

Kompanija TianDe siūlo kompleksines visų tipų ir bet kokio amžiaus odos priežiūros programas. Šios programos sukurtos gydytojų – kosmetologų ir žolininkų iš Rytų, apjungusių gilų ir kasdienį valymą, tonizavimą, drėkinimą, apsaugą, maitinimą, skubią pagalbą. Kiekviena moteris nori sužinoti visas grožio paslaptis ir kiek įmanoma ilgiau išlikti jauna, patraukli ir gyvybinga. O grožis Kinijoje vadinamas tradicinių kinų medicinos lobių perlu. TianDe kosmetika suteikia prabangos pojūtį, tai yra kinų medicinos kosmetika- geriausia rytietiška grožio paslaptis…

Kad naršyti būtų paprasčiau, šioje svetainėje naudojami slapukai.