Menu
Your Cart

Veidui

Kremas priežiūrai ir tonavimui.Odos trūkumai gadina nuotaiką, o toninio kremo sluoksnis apsunkina odą ir sukelia diskomfortą? Pamirškite apie "daugiasluoksnį makiažą" ant Jūsų odos. Šis kremas turi viską, ko reikia tobulai odai! :)CC kremas - tai tikra stebuklų lazdelė kosmetikos pasaulyje. Atrodo, kad jis gali padaryti viską: sulyginti odos toną, paslėpti odos trūkumus, apsaugoti nuo saulės ir drėkinti odą. tianDe pažengė dar toliau - dabar CC kremas ne tik drėkina ir rūpinasi oda, bet ir ..
23.79€
Kušonas - viena iš pagrindinių pastarųjų metų grožio naujienų.Šioje stilingoje dėžutėje yra visos gražios odos sudedamosios dalys: puikus tonas,drėkinimas ir apsauga nuo ultravioletinių spindulių,Jūs įsimylėsite šią priemonę jau po pirmo panaudojimo.Tiande kušonas itin lengvai dengia,100% paslepia netobulumus ir mažas raukšleles,idealiai susilieja su odos spalva.Šio revoliucinio produkto sudėtyje - aktyvus hidro kompleksas su natrio hialuronatu ir betainu,kuris intensyviai drėkina odą visą ..
38.81€
Ar turite riebią ar kombinuotą odą ir kiekvieną dieną susiduriate su toninės priemonės pasirinkimo problema? Turbūt ne estetinis blizgesys pasirodo vos po poros valandų, o spalvos tonas atrodo išgaruoja nuo veido? Jei šie „simptomai“ Jums yra pažįstami, nedvejodami galite rinktis kušoną riebiai odai iš TianDe.Kušonas riebiai odai dėka absorbuojančių komponentų padės kontroliuoti T zoną, neužkimšti porų ir visą dieną prižiūrės Jūsų odą!DD toninė maskuojanti priemonė yra:- puikiai lygus ir matinis..
38.90€
Naujoviška makiažo pagrindo formulė atpažįsta jūsų individualią veido odos spalvą ir visiškai natūraliai su ja susilieja. Neegzistuoja jokio perėjimo tarp natūralios jūsų spalvos ir sukurtosios. Tėra tik vienas tonas – jūsų, natūralus, vientisas, kupinas gyvybingumo!Koreguoja odos netobulumus,prisitaiko prie odos spalvos,sukuria švelnų šilkinį sluoksnį. ..
10.78€
Brand: Placenta
Tai toninis kremas ir tiesiog geras veido kremas viename indelyje. Prisitaiko prie odos spalvos, nepalieka "kaukės" efekto.Sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Aktyvina ląstelių veiklą, stiprina odos ląstelių membranas,  padeda pašalinti toksinus. Puikiai saugo odą nuo UV spindulių poveikio per visą dieną. Suteikia veidui švelnumo ir švelnų natūralų atspalvį. Koreguoja odos trūkumus, maitin..
8.62€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Notification...