Menu
Your Cart

NAMAMS

Indų ploviklis muilo riešuto pagrindu, 500 ml. Indų ploviklis. Efektyviai plauna indus, ištirpina ir pašalina riebalus bei nešvarumus. Nesukelia jokio neigiamo poveikio rankų odai. Produktas veiksmingas net ir šaltame vandenyje. Naudojimas: užlašinkite 1-2 lašus ant drėgnos kempinės, išplaukite indus ir nuskalaukite vandeniu; arba 1-ą priemonės šaukštelį ištirpinkite 5 l vandens, išplaukite indus ir nuskalaukite tekančiu vandeniu. Rankas nusiplaukite po tekančiu vandeniu. Tinka įvai..
22.10€
Tiande dvipusė indų šluostė Dvipusė indų plovimo šluostė palengvins kiekvienos šeimininkės gyvenimą!- Minkštoji pusė gali lengvai plauti riebalus net šaltame vandenyje, nenaudojant ploviklių.- Pusė, į kurią įdėta abrazyvinių siūlų, valo indus nuo užsispyrusio purvo, padeda susidoroti su anglies nuosėdomis ir sudegintu maistu.Ši moderni „programėlė“, pagaminta iš super mikropluošto, idealiai tinka plauti ir poliruoti indus, taip pat valyti nešvarumus nuo virtuvės prietaisų ir įvair..
6.78€
Efektyvus plovimas: žmonėms ir planetai!Saugus ir efektyvus skalbimas dabar kompaktišku formatu! Plonos ir lengvos skalbimo plokštelės, kurių pagrindą sudaro nejoninės augalinės kilmės paviršiaus aktyviosios medžiagos, yra biologiškai skaidus, ekologiškai švarus produktas be fosfatų, chloro, talko, parabenų.Itin draugiškas aplinkai produktas užtikrina gilų, bet švelnų visų audinių, taip pat ir subtilių, valymą. Jis pasižymi mažu putojimu, greitu ištirpimu net ir šaltame vandenyje, ..
17.60€
TianDe šluostė, audinys grindims.Greitai, tinkamai ir be nereikalingų pastangų - taip lengva valyti grindis TianDe korporacijos grindų audiniu. Jis pagamintas iš modernios aukštos kokybės medžiagos (super mikropluošto), pasižyminčio neįtikėtinu patvarumu ir sugeriamumu. Tai efektyviai valo net nenaudojant ploviklių.Grindų audinys idealiai tinka visų tipų grindims, įskaitant ir pačias išrankiausias: parketui, laminatui, plytelėms, linoleumui ir kt.Dėl optimalaus 50 x 60 cm dydžio valy..
20.48€
„2 in 1“ Master Class TianDe mikropluošto šluostė - šveitiklis - valykite ir blizginkite be pastangų ir be dėmių‼️Universali dvipusė šveitimo tianDe šluostė, padeda greitai ir efektyviai atlikti namų darbus.#Mikropluošto minkšta pusė - bet kokiam paviršiui valyti nuo nešvarumų, dulkių ir riebalų.#Šveitiklis kietais, bet elastingais krašteliais - norint pašalinti ypač sustingusius nešvarumus.#Šluostė padės valyti tiek virtuvėje, tiek gyvenamajame kambaryje ir vonios kambaryje. Specialus šluostės ..
11.40€
Langų ir veidrodžių valymas arba stiklo indų poliravimas yra daug laiko reikalaujantis procesas. Mes ieškome būdų, kaip pašalinti dėmes  nuo paviršių. Naudodami EXPRESS šveitimo stiklo servetėlę, nebešvaistysite laiko, nervų ir energijos. Jūsų paviršiai bus visiškai švarūs, net nenaudojant specialių ploviklių. Langai, stiklo gaminiai, krištolas, veidrodžiai, vitražai, priekiniai stiklai, plytelės - specialus servetėlės pynimas, užtikrina nepriekaištingai blizgantį paviršių ..
12.90€
TianDe šluostė Šveitiklio šluostė, skirta visapusiškam valymui iš „Master Class“ produktų linijos, yra tikra profesionalė, padedanti valyti net labiausiai užsispyrusius paviršius.- blizgūs ir plastikiniai paviršiai, stiklas, plytelės ir laminatas- minkšti baldai, odos gaminiai, zomšos ir veliūriniai paviršiai- nerūdijančio plieno gaminiai (atkuria pirminį blizgesį)Tai apsaugo jūsų namus nuo nešvarumų, dulkių, dėmių ir drėgmės likučių, nepažeisdami paviršiaus. Automobilio valymui gal..
9.90€
NEREALI NAUJIENA!Natūrali audinių švara!Skalbimo priemonė 3 in 1 skirta:-spalvotiems- baltiems audiniams plauti, o skalavimo priemonės naudoti nereikia.Sukurtas remiantis augalinės kilmės „cukrinėmis“ paviršinio aktyvumo medžiagomis. Be parabenų, fosfatų ir chloro.Saugus žmogaus organizmui ir aplinkai, tuo pačiu gerai susidorodamas su nešvara net vėsiame vandenyje (esant 30°C). 1 butelis skirtas 40 skalbimų (200 kg. skalbinių). Biologiškai skaidosi, neteršia aplinkos.-aktyviai pašalina neš..
18.80€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Kad naršyti būtų paprasčiau, šioje svetainėje naudojami slapukai.