Menu
Your Cart

NAMAMS

Priemonė indams plauti - natūrali ir saugi naudoti. Viena iš pagrindinių priemonės sudedamųjų dalių – saponinai – randami muilo riešuto kevale, kaip natūraliai putojanti priemonė. Visiškai suyra aplinkoje ir nesukelia šarminių reakcijų, efektyviai pašalina įvairios kilms nešvarumus net šaltame vandenyje. Muilo riešutai nekenkia žmonių sveikatai, o atvirkščiai, turi raminantį ir priešuždegiminį poveikį odai. Akyviai plauna indus tiek šiltame, tiek šaltame vandenyje;- Tirpdo ir šalina riebalų apna..
15.09€
Ekosferos su turmalinu rūbams plauti - Revoliucinė rūbų skalbimo technologija!Inovatyvus produktas ekologiškam ir ekonomiškam skalbimui. Ekosfera susideda iš 100% natūralių medžiagų- turmalino granulių, ceolito, retųjų žemės elementų, sidabro. Priemonės sudėtyje nėra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, fosfatų ar kitų agresyvių sintetinių medžiagų, todėl ji visiškai nekenkia žmogaus sveikatai bei aplinkai, nedirgina odos, nesukelia alerginių reakcijų. Sudėtyje esančios granulės pasižymi antibakterini..
43.89€
Žinoma, kad didelis kiekis druskos vartojimas yra blogas jūsų sveikatai, tačiau jo trūkumas taip pat nėra gerai, nes jis yra visų kūno skysčių dalis.Kad galėtumėte reguliuoti druskos kiekį savo dietoje ir maisto gabyboje, "TianDe" korporacija sukūrė unikalų prieskonių mišinį, kuris padeda jums rasti pusiausvyrą ir įveikti įprastus įpročius - sumažinti druskos kiekį, kurį vartojate. Tai 100% natūralus produktas!Puikiai subalansuotas kompleksas sukurtas pagal TianDe receptus ir yra neprilyginamas ..
7.85€
Produktą sudaro 100% natūraliūs ingredientai. Išskirtinis žolių derinys suteikia puikų rezultatą. Viename žiupsnelyje prieskonių yra gausybę antioksidantų, tai prilygsta 1 stiklinei natūralių uogų mišiniui! Antioksidantai gali sumažinti neigiamą laisvųjų radikalų poveikį - oksidacinio streso, kuris sukelia daug problemų, priežastis to - nuo raukšlių ir kitų rimtų ligų atsiradimas.Įtraukite naują skonį į mėgstamus patiekalus ir mėgaukitės savo grožiu ir jaunatviška išvaizda!100% NATŪRALU IR KOKYB..
7.85€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Notification...