Menu
Your Cart

Drėkinimui Ir Atstatymui

Fluidas Plaukams Su Argano AliejumiPriemonė idealiai tinka kieno plaukai yra nepaklusnūs, linkę garbanotis. Aliejus intensyviai drėkina plaukus, suteikia jiems blizgesį, kuris puikiai matosi ir ant šviesių plaukų. Priemonė labai gerai prižiūrėti plaukus, greitai "atstato" juos. Jei dažote plaukus, darote įvairias karštas procedūras, tiesinate, džiovinate, garbanojate, tai argano aliejaus padės atgaivinti plaukus.Argano aliejus - yra vertinamas visame pasaulyje, nes jis puikiai tinka tiek odai, ..
19.40€
Nenuplaunamas atkuriamasis plaukų serumas kapsulėse giliai įsiskverbia į vidinius plauko sluoksnius ir užtikrina pilnavertį maitinimą ir intensyvų drėkinimą. Jis gerina plaukų struktūrą, stiprina plaukus, saugo galiukus nuo šakojimosi. Serumas grąžina plaukams sveiką išvaizdą ir blizgesį, elastingumą ir šilkinį švelnumą. Užmiršk apie blausius, lūžinėjančius, slenkančius plaukus nušiurusiais galiukais! Tai inovacinis produktas, kuris sugeba pilnai regeneruoti plauko paviršių. Aktyviai veikiantys ..
16.20€
Šampūnas "Snake Factor"  - tradicinės rytų medicinos ir inovatyvaus šiuolaikinio mokslo sinergija (bendras, sustiprinantis vienas kitą veikimas). Šampūnas pasižymi antistatiniu poveikiu ir padeda išsaugopti šukuoseną. Gyvatės lipidai, esantys sudėtyje, užtikrina plaukų minkštumą, elastingumą ir blizgesį. Tunka kasdieniniam naudojimui, tame tarpe ir jautriai galvos odai. BE PARABENŲ! Kiekis: 200ml...
12.17€
Rūpestingai prižiūri plaukus, suteikia blizgesio, švelnumo ir elastingumo. Turi daug vitaminų ir mikroelementų, o vaisių ekstraktai maitinai ir stiprina plaukus per visą jų ilgį. Saugo nuo lūžinėjimo ir išorinių sužalojimų. Jūsų plaukai taps lygūs ir stiprūs. Tinka kasdieniniam naudojimui visų tipų plaukams. Kiekis: 200 ml..
8.32€
Energija ir blizgesys! Efektyvi papildomos plaukų priežiūros priemonė. Kaukė puikiai tinka sausiems, lūžinėjantiems ir pažeistiems plaukams, reikalaujantiems drėgmės ir maitinimo. Rekomenduojama intensyviam plaukų atstatymui ir optimalios būklės palaikymui. Priemonė dovanoja blizgesį ir švelnumą. Kiekis: 500g..
14.03€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Notification...