Menu
Your Cart

Kaukės

Japoniškas šilkas jūsų plaukams! Žydintis japoniškas sodas! Mėgaukitės "Camellia" kaukės plaukams nuostabiu kvapu, maitinančia tekstūra ir nuostabiu efektu. Tai trečiasis produktas puikioje plaukų priežiūros linijoje su vertingais egzotiškais ingredientais iš Kylančios saulės žemės. Praturtintas Japonijos Camellia sėklų aliejumi, augalo Camellia aliejus su provitaminu B5, kaukei suteikia papildomos priežiūros susilpnėjusiems, pažeistiems ir pavargusiems plaukams. Kaukė pamaitins plaukus, palengv..
15.40€
"Biorehab" Kaukė plaukų augimui- tai plaukų aktyvatorius su unikalia Tibeto formule puikiai maitina galvos odą ir plaukus. Biologiškai aktyvios medžiagos, kurių sudėtyje yra fitoestrogenų atstato susilpnėjusius arba pažeistus folikulus, skatina naujų plaukų augimą ir apsaugo nuo plaukų slinkimo. Imbiero ekstraktas, Tibeto žolių kompleksas ir novatoriškos sudedamosios dalys, esančios kaukės sudėtyje pagerina plaukų folikulų atsinaujinimą, šalina pleiskanas, nepažeidžiant natūralaus pH lygio. Tai ..
14.94€
Nenuplaunamas atkuriamasis plaukų serumas kapsulėse giliai įsiskverbia į vidinius plauko sluoksnius ir užtikrina pilnavertį maitinimą ir intensyvų drėkinimą. Jis gerina plaukų struktūrą, stiprina plaukus, saugo galiukus nuo šakojimosi. Serumas grąžina plaukams sveiką išvaizdą ir blizgesį, elastingumą ir šilkinį švelnumą. Užmiršk apie blausius, lūžinėjančius, slenkančius plaukus nušiurusiais galiukais! Tai inovacinis produktas, kuris sugeba pilnai regeneruoti plauko paviršių. Aktyviai veikiantys ..
16.20€
Energija ir blizgesys! Efektyvi papildomos plaukų priežiūros priemonė. Kaukė puikiai tinka sausiems, lūžinėjantiems ir pažeistiems plaukams, reikalaujantiems drėgmės ir maitinimo. Rekomenduojama intensyviam plaukų atstatymui ir optimalios būklės palaikymui. Priemonė dovanoja blizgesį ir švelnumą. Kiekis: 500g..
14.03€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Notification...