Menu
Your Cart

Vyrų Sveikatai

Žolelės, esančios šios arbatos sudėtyje, pasižymi stimuliuojančiu ir tonizuojančiu poveikiu, didina darbingumą ir fizinę ištvermę, mažina nuovargį, didina lytinį potraukį ir seksualinę energiją. Paprastojo rapontiko (левзея) šakniastiebiai ir šaknys skatinančiai veikia centrinę nervų sistemą, didina širdies susitraukimų skaičių, didina adiabatinį kraujo spaudimą, išplečia periferines kraujagysles, greitina kraujotaką, skatina širdies raumens susitraukimus, stiprina organizmo atsparumą nepalankie..
10.23€
Siauralapis gaurometis teigiamai veikia vyrų sveikatą. Jame daug fitosterinų – statybinių medžiagų steroidinių hormonų gamybai, o taip pat taninų, flavonoidų, vitaminų ir mineralų. Sėkmingai gydo šlapimo ir lytinės sistemos uždegiminius susirgimus. Pelkinis sūdras garsėja kaip „rusiškas ženšenis“, nes jį galima naudoti įvairiausių ligų gydymui – širdies-kraujagyslių, virškinimo, kvėpavimo, infekcinių, ginekologinių, odos,  nervų, sąnarių. Jis pasižymi priešuždegiminiu, skausmą mažinančiu ir..
10.23€
Siauralapis gaurometis (Трава кипрея), įeinanti į visų vyriškų arbatų sudėtį, teigiamai veikia vyrų sveikatą. Jame daug fitosterinų – statybinių medžiagų steroidinių hormonų gamybai, o taip pat taninų, flavonoidų, vitaminų ir mineralų. Žolelės, esančios šios arbatos sudėtyje, padeda greitai atgauti jėgas, palaiko energetinį ir fizinį potencialą, greitina užmigimą ir gerina miego kokybę. Vaistinės melisos žolė, čiobrelio žolė, sukatžolės žolė pasižymi raminančiu, spazmolitiniu, skausmą mažinančiu..
10.23€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Notification...